SSS / Sipariş İşlemleri

Sık Sorulan Sorular / Sipariş İşlemleri

Protelan.com.tr web sitemizde sipariş işlemleri hakkında sık sorulan sorular ve cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.


Yurt dışına gönderim malesef şu anda yapılamamaktadır. Çok kısa süre sonra yurt dışıma gönderim hizmetimiz başlayacaktır.

Protelan.com.tr adresimizden verilen siparişlerde ödeme sonrası güvenlik sebebiyle onay sürecinden geçmektedir. Bu onay süreci süresi boyunca siparişinizin durumu onaylanmamış olarak gözükebilmektedir. Onaylanan siparişlerde sipariş durumu”Hazırlanıyor” olarak güncellenmektedir.

Protelan.com.tr web sitemizden verilen siparişler ortlama 3 İŞ GÜNÜnde kargoya teslim edilmektedir.

Protelan.com.tr web sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ortalama 3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim ettiğimiz ürünler bulunduğunuz bölgeye göre ortalama 1-2 iş gününde kargo firması tarafından adresinize teslim edilebilmektedir. Bulunduğunuz bölgenin İstanbul iline uzaklığı ve kargo mobil bölgesi içinde olması durumunda bu süre uzayabilmektedir.

 

Abidei Hürriyet Cad. Şans Apt. No:197 D:2 34381 Şişli/İstanbul adresimizden ürünlerimizi alabilirsiniz.

0212 241 11 67 numaralı telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek siparişlerinizi telefon ile verebilirsiniz. Telefon ile verilen siparişlerin ödemelerini sadece banka havalesi olarak yapabilirsiniz.

Protelan.com.tr web sitemiz üzerinden online sipariş verirken ödeme adımında ödeme seçeneği olarak banka havalesi olarak seçmeniz durumunda siparişiniz havale/eft olarak işleme alınır ve ödemenizi yapmanız beklenir. Ödemenizi aşağıdaki banka hesaplarımıza yapabilirsiniz. Siparişinizin ödemesini yaparken siparişinizi verdikten sonra size iletilen sipariş numarasını açıklama bölümüne yazmalısınız.

Banka Hesap Bilgilerimiz;

 

Müşteri Temsilcisi Tıkla Ara