Protelan Yasal Uyarılar

Protelan Yasal Uyarılar

Öğün yerini alan Protelan’ı kullanmadan önce ve kullanım sırasında lütfen aşağıdaki bilgilere dikkate alınız.


  1. Eğer Tip 2 diyabet hastasıysanız kullanmanızda herhangi bir engel yoktur. İnsülin kullanımını gerektiren Tip 1 diyabet hastalığı ciddi bir medikal durumdur. Bu nedenle herhangi bir diyet programı uygularken mutlaka doktorunuza danışınız, diyet programını uygularken aldığınız insülin dozunuzun ayarlanması gerekebileceğini kesinlikle unutmayınız.
  2. Emzirme döneminde kalori ihtiyacı artış gösterecektir. PROTELAN ile günlük alınacak kalori miktarınızı doktorunuza danışarak kullanın.
  3. Hamilelik döneminde aşırı kilo alımı bazı sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu durumlarda doktorunuzun onayı ve uygun gördüğü beslenme programı ile PROTELAN kullanımı uygun olabilir. Hamilelik yüksek düzeyde besin ihtiyacının olduğu bir dönemdir, bu nedenle doktorunuzun onayı olmadan herhangi bir diyet programı da uygulamayın.
  4. Protelan, herhangi bir sağlık problemi olan kişiler tarafından (kolesterol, astım, şeker, kalp, tansiyon vb…) doktor gözetimi altında tüketmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu değildir.
  5. 3 haftadan fazla kullanımlar için tıbbi tavsiye gereklidir.
  6. Süt ürünü içerdiğinden dolayı süte karşı alerjisi olanlar kullanmamalıdır.
Call Now ButtonMüşteri Temsilcisi Tıkla Ara