Naturbes “Is The Best”

 

İnsan sağlığını korumayı destekleyen en mükemmel ve dünyada eşi benzeri bulunmayan ürünler üreten NATURBES Türkiye’den dünya pazarına giriyor.

Protelan’ın yakalamış olduğu başarıyı NATURBES takdir etmiş ve Protelan’ı kendi bünyesine katmıştır.

NATURBES, kısa sürede on binlerce kişinin memnuniyetle kullandığı Protelan’ı çatısı altına aldı. Protelan’ın bu başarısını çok daha ileriye taşımaya hedefleyen

NATURBES birçok doğal sağlık ve yaşam ürünüyle Türkiye’de.

NATURBES Dünyada sağlıklı yaşama destek konusunda lider olmayı ve kendi alanında en mükemmel en kaliteli ürünleri çıkarmayı hedeflemiştir.

NATURBES, yenilikçi, bilime dayalı ve dünyada eşi benzeri bulunmayan oldukça etkili ürünlere imza atmaktadır. Tüketicilerin tam ihtiyaçlarına yönelik kaliteli gıda takviyeleri ve sağlık ürünleri üretmektedir. Ürünlerin ARGE çalışmaları hekim, eczacı, gıda mühendisi ve kimyacılar tarafından ortak hazırlanmaktadır.

Gıda takviyeleri ve sağlık ürünlerinde ilk olmayı ilke edinen Naturbes, Türkiye’nin önde gelen zayıflama ürünlerinden (Kalorisi kısıtlanmış gıda) biri olan Protelan’ı kendi bünyesine alarak Naturbes Protelan olarak ürün gamını arttırmıştır.

NATURBES kendi formüllerini ISO, GMP ve HACCP kurallarına uygun laboratuvar ve ilaç firmalarında son derece kaliteli bir şekilde üretmektedir. Her ürünü helal sertifikalıdır.

Bilindiği gibi Protelan, Dr. Murat Topoğlu’nun 33 yıllık hekimlik ve akupunktur tecrübelerine dayanarak formüle edilmiş kalorisi kısıtlanmış bir gıdadır. Güvenle  kullanacağınız PROTELAN WPC 35, Süt tozu =kazeinat ve bitkisel bezelye proteini içeren ayrıca öğün olarak ihtiyacımız olan tüm vitamin ve mineralleri içeren bir üründür.

Hepimizin hayali ideal bir vücuda sahip olmak değil mi? Şimdi bunun gerçekleşmesi için yegane zayıflama ürünü PROTELAN var.

Protelan dünya standartlarında üretilmiş bir süt, peynir altı suyu ve bezelye proteinidir. Protein yapı taşları olan amino asitler bakımında çok zengindir.

Protelan diğer zayıflama ürünlerinin aksine yanında gelen özel bir beslenme programı ile birlikte gelmektedir. Protelan kullanıcıları bu beslenme programı içinde yazan talimatlara birebir uymaları durumunda sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olacaktır. (Kilo kaybı kişiden kişiye göre değişir. Bay ve bayan herkes kullanabilir.)

Protelan tamamen doğal bir süt ve bezelye proteinidir. Hiçbir katkı içermez.

İçinde: katkı ve koruyucu maddeler, GDO, boyayıcı madde, tatlandırıcı asla içermez.

Şeker eklenmemiştir.

Protelan asla bir ilaç değildir. Hem bitkisel hem de hayvansal bir proteindir. Yarım yağlı süt veya bir kase yoğurt içine atılıp tüketilen öğün yemeğidir.

Programın asıl hedefi vücuttaki kas oranına zarar vermeden ideal görünümünüze kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Ayrıca yeme ve içme tarzınızı düzenlemenizi ve sonunda verdiğiniz kiloyu koruyarak tekrar almamanızı hedefliyoruz. Kiloları verdikten sonra da günlük aldığınız kaloriye dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde kilo tekrar alabilirsiniz.

Protein vücudumuzun hücrelerinin yapı taşıdır. Vücudumuzun belirli oranda proteine ihtiyacı vardır. Hücre içi ve hücre dışı sıvıların da dengede tutulmasını sağlar. Dolayısıyla Protelan içerdiği 18 amino asit proteini sayesinde kas kaybınızı engeller.

Protelan ve yanında verilen beslenme şekli ile sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlayacaktır. Aç kalmadan diyet yapmak herkesin istediği bir durum olduğu için Protelan yoğunlaştırılmış doğal protein olduğu için acıkmayı engelleyerek uzun süre sizi tok tutacaktır.

Bununla beraber Türk gıda kodeksine uygun olarak her bir üründe en az 1 gr Linoleik asit (Omega 6) vardır. Ayrıca öğün olarak ihtiyacımız olan tüm vitamin ve minerallerle desteklenmiştir.

Protelan; Türk Gıda Kodeksi Kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Günlük diyetin bir veya daha fazla öğünün yerini alacak bir gıdadır.

TÜRK GIDA KODEKSİ KİLO VERME AMAÇLI ENERJİSİ KISITLANMIŞ
GIDALAR TEBLİĞİ (TEBLİĞ NO: 2014/3)
Protelan bu tebliğin madde 5/ b fıkrasına göre hazırlanmıştır.(Günlük diyetin bir ya da daha fazla öğünün yerini alacak gıdalar)

Fazla kilolar sadece görünümümüzü bozmakla kalmayıp sağlığımızı da tehlikeye atmaktadır. Şeker hastalığı, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, ortopedik hastalıklar, gut, sürekli mantar ve cilt rahatsızlıkları, ani ölüm vs. neden olabilir.

Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu Web Sitesi İçin Tıklayınız.

Akmaster-FDA-registered

FDA Registered

Protelan-Helal-Belgesi

Helal Belgesi

Protelan-Analiz-Rapor-01

Analiz Raporu 1

Protelan Analiz Raporu 02

Analiz Raporu 2

Protelan Analiz Raporu 03

Analiz Raporu 3

Protelan Analiz Raporu 4

Analiz Raporu 4

×
Aşağıdaki Whatsapp butonuna tıklayarak Müşteri Temsilcilerimiz ile whatsapp görüşmesi başlatabilirsiniz.