Güvenlik

Protelan.com.tr web sitemizin tüm sayfalarında 256Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz 256Bit güvenlik seviyesinde şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve hiç bir adımda kayıt edilmemektedir. Telefon ile verilen siparişlerde müşteri temsilcilerimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi istenmemektedir. Telefon siparişlerimiz sadece banka havalesi ile yapılabilmektedir.

Ssl sertifikası internet sitelerinde veri güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan uygulamadır. SSL kelimesi terim olarak Secure Socket Layer kelimelerinin kısaltmasıdır. Secure = Güvenli , Socket = Soket ve Layer = Katman anlamında kullanılır. Türkçe veya İngilizce olarak açılımını bilsekte SSL in teknik olarak yaptığı işi bu kelimelerle açıklamak pek mümkün değildir.

SSL birbiri ile nasıl haberleşeceğini protokol olarak bilen iki uygulama arasında güvenli bir iletişim katmanı oluşturur. Bu katman içinden geçen veri o an için belirli şifreleme ve geri açma formüllerine göre gizlenerek transfer edilirler. Bu sayede bahsi geçen iki uygulama arasındaki iletişim güvenli hale gelir.

Protelan.com.tr web sitemiz 256Bit SSL sertifikası ile bilgileri şifrelemektedir.

 

3D secure internet ortamında kredi kartı dolandırıcılığının önlenmesi için kullanılan önlemlerden bir tanesidir. Kredi kartı sahibinin bankasında tanımlı olan cep telefonu numarasına alışveriş işlemi sırasında gönderilen şifre ile işlemin tamamlanması sağlanmaktadır.

Sitemizden alışveriş yaparken kart bilgilerinizi girdikten, ödeme yap butonuna tıkladıktan sonra, kartınızdan ücret çekilmeden bankada tanımlı cep telefonunuza gelecek şifreyi sitemize girmeniz istenecektir. Bu şifre doğru girilmediği taktirde alışveriş tamamlanmayacaktır. Ayrıca sitemizde 3D işlemlere kapalı kredi kartları ile ödeme işlemleri yapılamamaktadır.

Protelan.com.tr web sitemizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde teknolojinin gerektirdiği tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Sitemizin tüm sayfaları 256Bit SSL sertifikası ile şifrelidir. Kredi kartı bilgileri bizim tarafımızdan görünmez ve saklanmaz. Ödeme işlemlerinin tamamlanması için mutlaka 3D aktif edilmiş kredi kartı kullanılması gerekmektedir. Ayrıca;

150’den fazla gelişmiş güvenlik sahtecilik filtresi, PCI DSS sertifikalı ödeme altyapısı, 7/24 çalışan tecrübeli sahtecilik önleme ekibine sahip olan Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsi Burada’nın 15 senelik sektör tecrübesinden yararlanan HepsiPay ödeme sistemleri güvencesi altındasınızdır.

Sitemizde satılan tüm ürünler %100 orjinal ürünlerdir. Protelan ürünlerinin satışını yapma yetkisine sahip tek web sitesi adresi www.protelan.com.tr ‘dir. Farklı adreslerimiz mevcuttur fakat diğer web sitelerimizde (Örn; www.protelan.com / www.protelan.net / www.protelan.org / www.protelan.info gibi. ) sadece ürünlerin tanıtımı yapılmaktadır. Protelan.com.tr dışındaki tüm web sitelerimizden satın al butonlarına tıkladığınızda sizi protelan.com.tr adresine yönlendirecektir. Satın aldığınız ürünün orjinalliği konusunda bir sorunuz olması durumunda 0212 241 11 67 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Not: Farklı bir web sitesinde ürünümüzün satıldığını görürseniz lütfen 0212 241 11 67 numaralı telefon numaramızdan veya destek@protelan.com.tr mail adresinden bizimle irtibata geçiniz.

Daha önce protelan.com.tr web sitemize üye olmuş ve şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki şifremi unuttum linkine tıklayarak şifre hatırlatma bağlantısının mail adresine gelmesini sağlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum

Müşteri Temsilcisi Tıkla Ara