Protelan Hakkında

Protelan ürünlerinin tek ve resmi satış sitesi olan http://www.naturbes.com.tr üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile online satın alabileceğiniz gibi, 0212 241 11 67-68 numaralı telefonlarımızdan müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerekte satın alabilirsiniz. 0535 366 01 26 numaralı whatsapp hattımızdan yazarak sipariş verebilirsiniz. Büyk Watsons mağazalarından Protelan’ı bulabilirsiniz. Ayrıca İstanbul – Şişli ‘de bulunan adresimize gelerek teslim alabilirsiniz.

Protelan’ın en kısa süreli paketi 1 haftalık paketimizdir. Protelan paketlerini incelemek ve online sipariş vermek için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Protelan, zayıflamaya yardımcı gıda bir gıdadır ve çok özel bir formülasyona sahiptir. Formülasyonumuza en büyük katkıyı 33 yıllık hekim ve tüm dünyada obesiteman olarakta tanınan Türkiye’de binlerce kişiyi zayıflatmış ünlülerinde tercihi olan Dr. Murat TOPOĞLU yapmıştır. Zayıflama ürünü Protelan, protein yapı taşları olan amino asitler bakımından çok zengindir. 3 çeşit protein içerir ve bu özelliği ile Türkiye’deki tek 3 çeşit protein içeren zayıflama ürünüdür. Türk Gıda Kodeksi’nin Kalorisi Kısıtlanmış Zayıflamaya Yardımcı Öğün Yerini Alan Gıdalar tebliğine uygun olarak üretilmiştir. Protelan içerdiği 18 amino asit proteini sayesinde kas kaybınızı engeller. Bununla beraber Türk Gıda Kodeksine uygun olarak her bir üründe en az 1 gr Linoleik asit (Omega 6) olması gerekir ve Protelan bu şartları içerir. Ayrıca 11 mineral ve 12 vitamin ile desteklenmiştir. Ürünle birlikte Protelan için hazırlanmış diyet programına da sahip olursunuz.

Sitemiz üzerinden verilen siparişler ortalama 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Siparişinizdeki ürünler kargoya teslim edildikten sonra kargonun size ulaşması (Teslimat adresi, şehir, bölge ve hava şartlarına bağlı olarak) 1 ile 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

×
Aşağıdaki Whatsapp butonuna tıklayarak Müşteri Temsilcilerimiz ile whatsapp görüşmesi başlatabilirsiniz.