Ödeme

Malesef şimdilik yabancı banka kredi kartları ile ödeme yapılamamaktadır.

Yasal mevzuat gereği gıda kategorisindeki ürünlere taksit yapılamamaktadır. Bu sebeple öğün yerini alan gıda olan Protelan ürünlerinde taksit yapılamamaktadır.

Banka Adı: Garanti Bankası / Halaskargazi Şubesi / TL Hesabı

Hesap Sahibi: AKMASTER SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

IBAN: TR64 0006 2000 7010 0006 2990 27

0212 241 11 67 numaralı telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek siparişlerinizi telefon ile verebilirsiniz. Telefon ile verilen siparişlerin ödemelerini sadece banka havalesi olarak yapabilirsiniz.

Protelan.com.tr web sitemiz üzerinden online sipariş verirken ödeme adımında ödeme seçeneği olarak banka havalesi olarak seçmeniz durumunda siparişiniz havale/eft olarak işleme alınır ve ödemenizi yapmanız beklenir. Ödemenizi aşağıdaki banka hesaplarımıza yapabilirsiniz. Siparişinizin ödemesini yaparken siparişinizi verdikten sonra size iletilen sipariş numarasını açıklama bölümüne yazmalısınız.

Banka Hesap Bilgilerimiz;

 

Protelan.com.tr web sitemizin tüm sayfalarında 256Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz 256Bit güvenlik seviyesinde şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve hiç bir adımda kayıt edilmemektedir. Telefon ile verilen siparişlerde müşteri temsilcilerimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi istenmemektedir. Telefon siparişlerimiz sadece banka havalesi ile yapılabilmektedir.

Ssl sertifikası internet sitelerinde veri güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan uygulamadır. SSL kelimesi terim olarak Secure Socket Layer kelimelerinin kısaltmasıdır. Secure = Güvenli , Socket = Soket ve Layer = Katman anlamında kullanılır. Türkçe veya İngilizce olarak açılımını bilsekte SSL in teknik olarak yaptığı işi bu kelimelerle açıklamak pek mümkün değildir.

SSL birbiri ile nasıl haberleşeceğini protokol olarak bilen iki uygulama arasında güvenli bir iletişim katmanı oluşturur. Bu katman içinden geçen veri o an için belirli şifreleme ve geri açma formüllerine göre gizlenerek transfer edilirler. Bu sayede bahsi geçen iki uygulama arasındaki iletişim güvenli hale gelir.

Protelan.com.tr web sitemiz 256Bit SSL sertifikası ile bilgileri şifrelemektedir.

 

Malesef kapıda ödeme sistemimiz şimdilik mevcut değildir. Kısa süre içinde kapıda ödeme hizmetimiz başlayacaktır.

3D secure internet ortamında kredi kartı dolandırıcılığının önlenmesi için kullanılan önlemlerden bir tanesidir. Kredi kartı sahibinin bankasında tanımlı olan cep telefonu numarasına alışveriş işlemi sırasında gönderilen şifre ile işlemin tamamlanması sağlanmaktadır.

Sitemizden alışveriş yaparken kart bilgilerinizi girdikten, ödeme yap butonuna tıkladıktan sonra, kartınızdan ücret çekilmeden bankada tanımlı cep telefonunuza gelecek şifreyi sitemize girmeniz istenecektir. Bu şifre doğru girilmediği taktirde alışveriş tamamlanmayacaktır. Ayrıca sitemizde 3D işlemlere kapalı kredi kartları ile ödeme işlemleri yapılamamaktadır.

Protelan.com.tr web sitemizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde teknolojinin gerektirdiği tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Sitemizin tüm sayfaları 256Bit SSL sertifikası ile şifrelidir. Kredi kartı bilgileri bizim tarafımızdan görünmez ve saklanmaz. Ödeme işlemlerinin tamamlanması için mutlaka 3D aktif edilmiş kredi kartı kullanılması gerekmektedir. Ayrıca;

150’den fazla gelişmiş güvenlik sahtecilik filtresi, PCI DSS sertifikalı ödeme altyapısı, 7/24 çalışan tecrübeli sahtecilik önleme ekibine sahip olan Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsi Burada’nın 15 senelik sektör tecrübesinden yararlanan HepsiPay ödeme sistemleri güvencesi altındasınızdır.

Müşteri Temsilcisi Tıkla Ara