Arapça

نبذة عن بروتيلان

ماهو البروتيلان؟

حمية البروتيلان للجسم (طريقة الإستخدام)؟

القيمة الغذائية بالبروتيلان

Protelan Satın Al


Protelan Besin Değerleri

Yarım yağlı süt veya 250 gr yoğurt ile hazırlanmış 1 Paket (30 Gr.) Protelan

Her insanın hayatını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi, vücut metabolizmasının en verimli şekilde çalıştığı, moral olarak kendini iyi hissettiği bir kilosu vardır. Büyük şehirler, iş hayatı, stres, hareketsizlik, hatalı beslenme gibi etkenler insanları ideal kilolarından uzaklaştırır. Yeniden ideal kilolarına kavuşmak isteyen kişiler ise yaptıkları diyetlerde genelde başarılı olamamakta veya kendilerine uygun olmayan sıkıcı zorlayıcı diyetler yüzünden daha sıkıntılı durumlara giden bir yola girmektedirler.

Protelan Dr.Murat TOPOĞLU tarafından formüle edilip, hedefinize en sağlıklı şekilde ulaşmanız için size yol arkadaşlığı yapmak üzere üretildi. Dr. Murat TOPOĞLU’nun 32 yıllık hekimlik hayatı süresince yaşadığı binlerce hasta tecrübesi ve herkesin rahatlıkla uygulayabileceği Protelan Diyeti ile birlikte sunulan ürünümüz her zaman yanınızda olacak…

Protelan

Türk Gıda Kodeksi Kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıda kodeksine (GIDALAR TEBLİĞİ TEBLİĞ NO: 2014/3) uygun olarak üretilmiştir. Günlük diyetin bir veya daha fazla öğünün yerini alacak bir gıdadır.

})