Sık Sorulan Sorular

Sayın ziyaretçimiz aşağıdaki bölümde en sık karşılaştığımız sorular ve bunların cevaplarını bulabilirsiniz. Farklı soru, öneri ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.


Protelan ürünlerinin tek ve resmi satış sitesi olan http://www.protelan.com.tr üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile online satın alabileceğiniz gibi, 0212 241 11 67-68 numaralı telefonlarımızdan müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerekte satın alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul – Şişli ‘de bulunan adresimize gelerek teslim alabilirsiniz.

Protelan’ın en kısa süreli paketi 1 haftalık paketimizdir. Maalesef daha kısa süreli veya adetli paketlerimiz mevcut değildir. 1 Haftalık paketimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Protelan, 32 yıllık hekim ve dünyanın sayılı akupunktur uzmanlarından olan Dr. Murat TOPOĞLU tarafından formüle edilmiştir. Protein yapı taşları olan amino asitler bakımından çok zengindir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiş, öğün yerini alan gıdadır. Protelan içerdiği 18 amino asit proteini sayesinde kas kaybınızı engeller. Bununla beraber Türk Gıda Kodeksine uygun olarak her bir üründe en az 1 gr Linoleik asit (Omega 6) olması gerekir ve Protelan bu şartları içerir.

Ürünle birlikte Dr. Murat TOPOĞLU tarafından Protelan için hazırlanmış diyet programına da sahip olursunuz.

Sitemiz üzerinden verilen siparişler ortalama 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Siparişinizdeki ürünler kargoya teslim edildikten sonra kargonun size ulaşması (Teslimat adresi, şehir, bölge ve hava şartlarına bağlı olarak) 1 ile 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Malesef şimdilik yabancı banka kredi kartları ile ödeme yapılamamaktadır.

Yasal mevzuat gereği gıda kategorisindeki ürünlere taksit yapılamamaktadır. Bu sebeple öğün yerini alan gıda olan Protelan ürünlerinde taksit yapılamamaktadır.

Banka Adı: Garanti Bankası / Halaskargazi Şubesi / TL Hesabı

Hesap Sahibi: AKMASTER SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

IBAN: TR64 0006 2000 7010 0006 2990 27

Firma Ünvanı: AKMASTER Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Firma Adresi: Abide-i Hürriyet Caddesi Şans Apt. No:197/1-2 Şişli İstanbul

Vergi Dairesi : Şişli   Vergi Numarası: 032 001 6152

 

×
Aşağıdaki Whatsapp butonuna tıklayarak Müşteri Temsilcilerimiz ile whatsapp görüşmesi başlatabilirsiniz.